مجله

آشنایی با ایران کلبه

ایران کلبه 1

لوازم ضروری طبیعت گردی در ایران کلبه:

در این مقاله می ‌خواهیم در رابطه با انواع لوازم طبیعت گردی ایران کلبه توضیح دهیم. به طور کلی طبیعت گردی و  و گذار در طبیعت علاوه بر این که یک ورزش به شمار می ‌رود، می ‌تواند تفریح مفرحی باشد. طبیعت گردی دارای هیچ شرط و قیدی نیست، لذا شما می توانید در هر زمانی به هر مکانی که دوست دارید، بروید. طبیعت در واقع یک راز شگفت انگیز است که طبیعت‌گردان به کشف و آن می ‌پردازند. با توجه به این که چه سلیقه ای داشته باشید، می توانید به مناطق مختلفی بروید. برخی از افراد که برف و سرما را دوست دارند، طبیعت‌ گردی را از کوه و قله های برفی شروع می کنند. این درحالی است که برخی از افراد مکان های سبز و خرم را دوست دارند و طبیعت گردی را در جنگل ها به انجام می رساند. انواع لوازم طبیعت گردی ایران کلبه در این مقاله ذکر خواهد شد. تا شما بتوانید یک سفر طبیعت‌گردی بدون نقص داشته باشید. در میان انواع لوازم طبیعت گردی و خیلی از وسایل دیده می ‌شوند که اهمیت بسیار زیادی دارند.

کوله پشتی

انواع لوازم ضروری طبیعت گردی در ایران کلبه:

اولین موردی که جزء لوازم ضروری طبیعت گردی به شمار می رود، آب می باشد. از آن جایی که شما در زمان طبیعت گردی پیاده روی بسیار زیادی دارید. ممکن است تا بدن شما کم شود. به همین جهت همواره یک بطری آب آشامیدنی با خود همراه داشته باشید و در طی مسیر از آن جرعه جرعه بنوشید.

 دومین مورد از لوازم ضروری طبیعت گردی آتش و وسایل روشنایی می باشد. به همین منظور شما باید با خود کبریت های ضدآب و هم چنین فندک های ضد آب را همراه داشته باشید. برای گسترش آتش نیز از مواد احتراقی چون الکل، پارچه و غیره استفاده نمایید. وسایل روشنایی نیز بسیار مهم می باشند. که ما می توانیم از چراغ قوه استفاده کنیم. انواع لوازم طبیعت گردی تنها به این موارد ختم نمی شوند. چرا که ما نیاز های بسیار زیادی داریم که می ‌توانیم آن را از بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم طبیعت گردی یعنی ایران کلبه فراهم گردانیم. بهترین لوازم طبیعت گردی را شما می توانید از فروشگاه ایران کلبه خریداری کنید. حتی این فروشگاه یک چک لیست لوازم طبیعت گردی را به شما می دهد تا شما بتوانید هر آنچه که نیاز دارید، را خریداری کنید.

 

مهمترین لوازم ضروری طبیعت گردی در ایران کلبه

 یکی دیگر از لوازم مورد نیاز در طبیعت گردی نقشه یاب می‌باشد. شما در هر مکانی که باشید نیاز به یک نقشه یاب حرفه ای دارید تا مسیر را گم نکرده و به خوبی و همواری به هدف خود و مقصد خود برسید. یکسری لوازم کوهنوردی طبیعت گردی وجود دارد که شما ممکن است به آن ها توجه نکرده باشید اما آن ها در فروشگاه ایران کلبه موجود می‌باشند. این وسیله ها نظیر لباس‌های گرمایشی، سوت و کیسه‌های زباله هستند. اگرچه جزو لوازم ضروری طبیعت گردی به شمار نمی‌آیند ولی استفاده از آن ها بسیار حائز اهمیت است. کیسه کمک‌های اولیه جزو لوازم حرفه‌‌ای طبیعت گردی می‌باشد که شما باید آن را با خود همراه داشته باشید. در این کیسه برخی از داروها یافت می ‌شود که بیشتر مسکن می باشند. برای مثال قرص بروفن، ژلوفن، ایبوپروفن و غیره در این کیسه یافت خواهند شد. از آنجایی که طبیعت وحشی می باشد. ممکن است در حین طبیعت گردی و کوهنوردی دچار خراش هایی در قسمت های مختلف بدن خود باشید. به همین جهت شما باید وسایل و مواد مورد نیاز جهت پانسمان نمودن زخم ها را با خود به همراه داشته باشید. از جمله این وسیله ها می توان به گاز استریل، چسب نواری و پماد آنتی بیوتیک جهت جلوگیری از عفونت می باشد، اشاره نمود.

ایران کلبهایران کلبه

فروش لوازم ضروری طبیعت گردی در ایران کلبه :

 وسیله دیگری که می ‌تواند جزو لوازم مورد نیاز در طبیعت گردی باشد، چاقو نام دارد. چاقو یک ابزار خطرناک اما بسیار کاربردی مفید است که شما حتماً باید آن را با خود به همراه داشته باشید. اگر در فصل تابستان به طبیعت گردی پرداخته باشید. حتماً نیاز به وسایلی برای جلوگیری از آسیب رساندن آفتاب به خود باشید. این وسیله ها می توانند شامل عینک دودی، کرم ضد آفتاب، کلاه آفتاب گیر و غیره باشند. قیمت لوازم طبیعت گردی در فروشگاه ایران کلبه بسیار ارزان قیمت است. لذا شما می توانید در فروشگاه اینترنتی مناسب ترین قیمت ها را مشاهده کنید. لوازم کامل طبیعت گردی در این فروشگاه موجود می باشد. لذا شما در هنگامی که قصد طبیعت گردی را داشته باشید، می ‌توانید به این فروشگاه مراجعه کرده و هر آنچه که نیاز داشته باشید را خریداری کنید.

 یکی دیگر از لوازم کوهنوردی و طبیعت گردی غذای اضافی و همچنین لباس می باشد. مسلماً طبیعت دارای دمای یکنواخت نیست. ممکن است در طول روز شما دمای بسیار گرمی را تجربه کنید. در حالی که شب درجه دما مقدار بسیار زیادی افت داشته باشد. به همین جهت باید لباس های اضافی و گرم همراه خود داشته باشید. مسئله دیگر این است که شما نباید به اندازه روزهایی که در ذهن خود قصد طبیعت گردی را دارید غذا حمل کنید. بلکه باید غذای اضافه تری را با خود به همراه داشته باشید. چرا که ممکن است اتفاقات پیش بینی نشده ای پیش روی شما باشد که طول سفر شما را افزایش دهد. البته غذاهای پخته شده می ‌توانند بعد از یک الی دو روز دچار فساد و گندیدگی شوند. به همین جهت شما باید مواد خوردنی مغذی و خشک نظیر: انجیر خشک، انواع از آجیل ها و دانه های روغنی به همراه داشته باشید.

ایران کلبهایران کلبه

لوازم ضروری طبیعت گردی و اهمیت آن ها:

 لوازم مورد نیاز در طبیعت گردی بسیار زیاد است. لذا شما باید یک لیست لوازم طبیعت گردی را آماده داشته باشید تا در هنگام سفر آن ها را در ذهن خود بگنجانید و هیچکدام را از قلم نیندازید. برای تهیه لیست لوازم طبیعت گردی کافی است که به فروشگاه ایران کلبه مراجعه کنید. فروشگاه لیست کاملی از لوازم طبیعت گردی موجود خواهد بود. جالب است بدانید که لوازم طبیعت گردی زنانه در فروشگاه ایران کلبه موجود است که از نظر اجزای تشکیل دهنده کمی متفاوت می باشد. زمانی که شما به طبیعت گردی می پردازید حتماً باید به فکر پا های خود باشید. چرا که هرگونه آسیب به پاهای شما یک مسافرت زجرآور را تجربه کنید. برای این که پا های شما کمتر مورد آسیب قرار بگیرند. باید از کفش و جوراب مناسب استفاده کنید. به همین منظور یکی از لوازم مورد نیاز برای طبیعت گردی یک روزه کفش ها هستند.

کفش هایی که برای طبیعت گردی استفاده می کنید. باید دارای یک سری خصوصیات خاص باشند، تا بتوانند پا های شما را دور از هر آسیبی نگه دارند. از جمله مهم ترین ویژگی که باید داشته باشند. مقاوم بودن و جنس فوق العاده آن ها می باشد. از آن جایی که کفش ها همواره در معرض آسیب دیده شدن توسط سنگ و صخره هستند. لذا باید جنس مقاوم داشته باشند. از طرفی دیگر باید سبک باشند که پاهای شما را خسته نکنند. ما در این میان یک سری لوازم سفر طبیعت گردی و مشاهده می‌کنیم که اختصاصاً برای بدن می باشد. از جمله این وسایل می توانیم به پارچه اشاره کنیم. پارچه استفاده های فراوانی دارد. از بستن زخم گرفته تا پاک کردن بینی در هنگام سرماخوردگی همه و همه با یک پارچه تمیز و نرم راه می ‌افتند. همچنین شما باید در لوازم ضروری طبیعت گردی خود وسایلی برای محافظت از سر و گردن نیز به همراه داشته باشید. از جمله این وسیله ها می‌ توان به کلاه، شال و دستکش، ژاکت و غیره اشاره نمود.

ایران کلبهایران کلبه

انواع و بررسی لوازم ضروری طبیعت گردی:

همچنین چک لیست لوازم طبیعت گردی ایران کلبه را ما می توانیم لوازمی برای خواب مشاهده کنیم. اکثراً در سفر های طبیعت گردی و ما مجبور هستیم که چند شب را در طبیعت سپری کنیم. گذشته از این که سپری کردن شب در طبیعت چه کیفی دارد. باید لوازم ضروری آن را نیز با خود همراه داشته باشیم. لوازمی که برای خوابیدن در طبیعت مورد نیاز ما است. نظیر کیسه خواب، زیرانداز، چادر مسافرتی، لباس ‌های گرم، چشم ‌بند و غیره می باشد. به طور کلی اگر بخواهیم لوازم سفر طبیعت گردی را به دسته های کلی تقسیم کنیم و یک نگاه اجمالی به آن داشته باشیم. باید به موارد زیر اشاره نماییم:

 لوازم ضروری طبیعت گردی برای غذا

 لوازم ضروری طبیعت گردی بهداشتی و دارویی

 لوازم ضروری طبیعت گردی مناسب برای بدن

 لوازم ضروری طبیعت گردی برای خواب

 لوازم ضروری طبیعت گردی برای عکاسی

 و غیره.

 شما همه این لوازم ضروری را می توانید در یک سایت لوازم طبیعت گردی معتبر به نام ایران کلبه مشاهده کنید. ساخت لوازم طبیعت گردی توسط شرکت های مختلف صورت می پذیرد. در فروشگاه ایران کلبه سعی شده است که با کیفیت ترین برند های این لوازم به فروش برسانند. لذا تنها کافی است که به سایت ایران کلبه سری بزنید و وسایل طبیعت گردی مورد نیاز خود را تهیه کنید. در میان تمام لوازم کوهنوردی طبیعت گردی ما می توانیم لوازم شکار و طبیعت گردی را در فروشگاه ایران کلبه مشاهده کنیم. همانطور که گفته شد از طبیعت گردی افراد اهداف مختلفی دارند. به همین جهت یکی از هدف های طبیعت گردی و لوازم شکار می باشد. لوازم شکار می ‌تواند شامل تور ماهیگیری و قلاب ماهیگیری در جهت شکار ماهی ها باشد. یا این که شامل تفنگ و تیر برای شکار حیوانات بزرگ تری نظیر خرگوش و آهو و گوزن باشد. البته در فروشگاه ایران کلبه فروش تفنگ ها به صورت قانونی بوده و فشنگ های دولتی به فروش می رسند. همه تفنگ های به فروش رفته توسط فروشگاه ایران که دارای جواز تاییدیه می باشد.

ایران کلبهایران کلبه

بهترین فروشگاه برای خرید لوازم ضروری طبیعت گردی و لوازم شکار:

همانطور که در بالا به آن اشاره نمودیم. یکی دیگر از لوازم طبیعت گردی ها موجود در فروشگاه ایران کلبه لوازم شکار می باشد. از گذشته تا به کنون شکار جزوی از تفریح افراد به شمار آمده است. این روز ها علاوه بر تفریح افراد از شکار کردن کسب درآمدی را نیز برای خود اختصاص می دهند. شکار اگر به صورت قانونی باشد هیچ مانعی ندارد. به همین جهت وسایلی برای شکار در فروشگاه ایران کلبه وجود دارد. لوازمی که برای شکار استفاده می شود، به شرح زیر خواهد بود.

 کفش مناسب: برای دویدن و دنبال کردن شکار

 کوله پشتی جادار و سبک: جادار بودن برای این که بتوان وسیله های زیادی را در آن جا داد. سبک بودن برای این که افراد دچار شانه درد و خستگی نشوند.

 اسلحه: با توجه به این که چه شکلی انجام می دهید، مشخص می گردد. لذا باید قانونی بوده و دارای مجوز باشید.

چراغ قوه پیشانی چاقو: چاقو های مختلفی را می‌توانید در زمان شکار با خود به همراه داشته باشید. چاقو های شکاری حرفه ای بوده اما چاقو هایی که برای خوردن خوراکی استفاده می‌کنید، در دسته لوازم طبیعت گردی غذا استفاده خواهد شد.

 قطب‌ نما : جهت این که زمانی که شکار را دنبال می‌کنید. آنقدر مشغول هستید که نمی توانید مسیر آمده را تشخیص دهید و به همین جهت یک قطب نما باید به همراه داشته باشید تا به راحتی مکان اولیه خود را پیدا کنید.

 دوربین شکاری: که باعث می‌شود شما از مسافت های خیلی دور نیز بتوانید شکار را تشخیص دهید. و آن را تعقیب نمایید.

 قمقمه: که برای نگهداری آب مورد نیاز می باشد.

 کیسه خواب: در صورتی که شما بخواهید شب را در آن مکان سپری کنید.

 دستکش شکاری: جهت حمل شکار و گرفتن اسلحه

و سایر تجهیزات دیگر.

ایران کلبهایران کلبه

اهمیت لوازم شکار:

 توجه داشته باشید همه این تجهیزات در زمان شکار ضروری و مفید می باشند. لذا سعی کنید لوازم کامل طبیعت گردی و شکار را با خود همراه داشته باشید. این امر می ‌تواند شکار و طبیعت گردی را برای شما بسیار لذت بخش است. فروشگاه های بسیار زیادی برای فروش لوازم طبیعت گردی وجود دارد. شما در میان این فروشگاه ها می ‌توانید فروشگاه اینترنتی ایران کلبه را مشاهده کنید. این فروشگاه ارزان ‌ترین و کامل‌ ترین لوازم ضروری برای کوهنوردی و طبیعت گردی را به شما ارائه می دهد. اگر در سایت ایران کلبه قیمت ‌ها را با سایر فروشگاه ها مقایسه کنید، درمی‌ یابید که فروشگاه ایران به یک فروشگاه بسیار معتبر و منصف می باشد. ایران کلبه بهترین فروشگاه اینترنتی در سر تا سر کشور می باشد، لذا شما بعد از خرید آنلاین از این سایت به زودی سفارشات خود را تحویل می گیرید. این فروشگاه ایران کلبه علاوه بر قیمت ارزان دارای وسایلی با کیفیت بسیار بالا ی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *