مجله

فروش لوازم شکار و طبیعت گردی از ایران کلبه

تصویر شاخص ایران کلبه

فروش لوازم شکار و طبیعت گردی از ایران کلبه:

در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با لوازم‌شکار توضیح دهیم. در واقع می‌خواهیم با توضیح دادن لوازم شکار به معرفی فروشگاه بزرگ ایران کل بپردازیم. چراکه این فروشگاه دارای تمامی تجهیزات و لوازم شکار و همچنین طبیعت گردی می باشد. یکی از بخش های لوازم طبیعت گردی لوازم شکار و طبیعت گردی می باشد. در خرید لوازم شکار از ایران کلبه باید به دو موضوع مهم توجه داشته باشید. اول اینکه آیا شما به صورت حرفه ای می خواهید شکار کنید یا نه؟ یا شکار شما به صورت آماتور می‌باشد؟ این امر در انتخاب لوازم شکار و طبیعت گردی می تواند حائز اهمیت باشد. همچنین نوع اسلحه ای که انتخاب می کنید دارای تفاوت بیشتری خواهد بود. دومین مسئله در رابطه با لوازم کمپینگ و طبیعت گردی می باشد. اگر شما می خواهید به شکار حرفه‌ای بپردازید.

کوله پشتی باید لوازم مورد نیاز طبیعت گردی برای روزهای طولانی را به همراه داشته باشید. در چک لیست لوازم طبیعت گردی ایران کلبه تمام آنچه که شما برای طبیعت گردی نیاز دارید، نگارش شده است. لذا شما میتوانید به راحتی هر کدام از این لوازم را که دوست داشته باشید. تنها با فشردن یک کلیک خریداری کنید. زمانی که نامه لوازم شکار ایران به میان می‌آید. همه توجه ها به سمت اسلحه جلب می‌شود. مسئله که در رابطه با اسلحه ها وجود دارد. این است که شما باید جواز دولتی برای استفاده از اسلحه شکاری خود داشته باشید. در غیر اینصورت خرید و فروش هرگونه اسلحه به طور غیر قانونی بوده و در صورت مشاهده شما مجرم به حساب خواهید آمد.

ایران کلبهایران کلبه

نوع اسلحه ی مورد نیاز برای شکار های مختلف در ایران کلبه:

زمانی که می‌خواهید برای شکار به طبیعت بروید. حتماً باید این را در نظر داشته باشید که چه نوع حیوانی را می خواهید شکار کنیم. چرا که در ایران کلبه اسلحه های وجود دارد که مناسب برای شکار حیوانات مختلف می باشد. حیوانات سبکی چون خرگوش و سنجاب و پرندگان نیاز به اسلحه های ساده و تله های مبتدی دارد. این درحالی است که حیوانات بزرگتر مثل آهو، گوزن و غیره نیاز به لوازم شکار حرفه ای تر و تله های پیچیده تر دارند. در ایران استفاده از اسلحه بدون داشتن جواز غیرقانونی می باشد. از این رو شما می توانید انواع از اسلحه ها با مجوز دولتی را در فروشگاه ایران کلبه مشاهده کنید. جواز استفاده از این اسلحه ها توسط نیروی انتظامی صادر می شود. لذا بعد از صدور مجوز شما می توانید به طور آزادانه البته با رعایت استانداردهای لازم به شکار و طبیعت گردی بپردازید. البته باید بدانید که در فروشگاه ایران کلبه انواع مختلفی از اسلحه ها وجود دارد. اما برخی از اسلحه ها که توسط دولت غیرقانونی به شمار می‌رود.

ایران کلبهایران کلبه

اسلحه های موجود  در ایران کلبه:

در این فروشگاه هرگز دیده نمی شود چرا که این فروشگاه بسیار قانونمند بوده و طبق قوانین و استانداردهای کشور پیش می‌رود. از گذشته تا به حال شکار یک تفریح بسیار لذت بخش بوده است. لذا افراد مختلف در فصل های سرد و گرم به انجام این تفریح می پردازند. اما رفتن شکار بدون وسایل و لوازم شکار و طبیعت گردی بسیار بیهوده است. اما معمولاً قیمت این لوازم بسیار گران می باشد. از این رو شما باید یک فروشگاه معتبر را برای خرید لوازم طبیعت گردی خود انتخاب نمایید. پیشنهاد ما به شما فروشگاه ایران کلبه می باشد. چرا که این فروشگاه علاوه بر اینکه انواع از لوازم شکار و طبیعت گردی را با خود به همراه دارد. می تواند انواعی از این لوازم را با ارزان ترین قیمت ها به شما تقدیم کند. تنها کافی است که با فروشندگان و کارشناسان فروش فروشگاه ایران کلبه تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را از آنها بخواهید که شما با کارشناسان فروش ایران کلبه تماس می گیرید. آن ها از شما یک سوال مهم می پرسند و آن هم این است که شما می‌خواهید. به شکار چه حیوانی بروید؟ با توجه به حیوان انتخابی شما یک سری لوازم شکار توسط ایران کل به شما پیشنهاد خواهد شد. لذا در صورتی که شما میزان بسیار زیادی از وسیله های شکار را از فروشگاه ایران کلبه خریداری کنید و شمول تخفیف های ویژه این فروشگاه خواهید شد. همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم. تفنگ اصلی ترین وسیله برای شکار می باشد. از این رو اولین وسیله ای که از جانب فروشگاه ایران کلبه به شما پیشنهاد می شود. اسلحه های معتبر با جواز دولتی می باشند. نوع و مدل این اسلحه ها با توجه به هدفی که شما برای شکار دارید. انتخاب خواهد شد.

ایران کلبهایران کلبه

سلاح هایی جز تفنگ برای شکار در ایران کلبه:

توجه داشته باشید تنها شکار کردن وابسته به تفنگ نیست. چرا که شما باید آمادگی جسمانی خوبی برای دویدن دنبال شکار را داشته باشید. از این رو برخی از لوازمی که شما باید به تن بپوشید. نیز جز لوازم شکار به شمار می آید. شکار یک نفره بسیار قدیمی و تاریخی است. درگذشت پادشاهان برای تفریح به شکار می رفتند. اما در این میان انسان هایی نیز برای رفع گرسنگی خود به شکار می پیوستند. البته در گذشته شکار کردن بسیار دشوار بود. چرا که آنها می خواستند با سلاح های گرم و سرد به شکار حیوانات بپردازند. اما تنها وجود تفنگ یا چاقو برای شکار کافی نیست. بلکه شما باید لوازم کاملی از شکار را از فروشگاه ایران کلبه خریداری کنید. با خود همراه داشته باشید هر چقدر سیستم و لوازم شما کامل تر باشد شکار برای شما لذت بخش تر بوده و راحت تر صورت می گیرد. جالب است بدانید که ما تنها در فروشگاه ایران کلبه لوازم برای شکار حیوانات جنگلی را نداریم. بلکه انواعی از لوازم شکار برای حیوانات آبزی نیز در ایران کلبه وجود دارد.

چراغ قوه پیشانی حیوانات بسیار مختلفی در طبیعت وجود دارند که شما می‌توانید به شکار آنها بپردازید. شکار کردن هر حیوان نیاز به ابزار و وسایل خاص خود را دارد. بعد از تفنگ مهم‌ترین چیزی که برای شکار مورد نیاز می باشد و شما می توانید آن را به وفور در فروشگاه ایران کلبه مشاهده کنید. دوربین ها هستند. دوربین هایی که برای شکار استفاده می شوند. با دوربین هایی که شما برای عکاسی استفاده می کنید، بسیار متفاوت است. تنها علت یکسان بودن نام آن ها به خاطر استفاده از لنز می باشد. در واقع شما با استفاده از دوربین های شکاری می توانید مسافت های بسیار دور را به خوبی و با وضوح مشاهده کنید. همانطور که از نام این وسیله پیدا است. می‌تواند فاصله های دور را به خوبی ببینند. جالب است بدانید در فروشگاه ایران کلبه یک نوع دوربین بسیار منحصر به فرد وجود دارد که با آن دوربین دید در شب می گویند. این دوربین به شما این امکان را می‌دهد که در شب و زمانی که هیچ موردی وجود ندارد. بتوانید دوردست ها را مشاهده کنید و در صورتی که شکار شما در شب پنهان شده باشد. آن را به راحتی و بسیار سریع پیدا کنید.

ایران کلبهایران کلبه

کفش شکاری در ایران کلبه:

وسیله سوم اینکه جزو لوازم شکار و طبیعت گردی به شمار می آید کفش شکاری می باشد. شما تنها برای شکار کردن یک حیوان نباید در گوشه‌ای بایستید و با تفنگ آن را از مسافت دور شکار کنید. بلکه باید دنبال شکار خود به دوید و به این طرف و آن طرف بروید. نداشتن کفش مناسب دنبال کردنش کار را برای شما بسیار دشوار می‌کند. با استفاده از کفش کار نه تنها می تواند به شما یک چابکی خاص هدیه دهد. بلکه میتواند محافظی برای پاهای شما باشد. در زمانی که شما می‌خواهید در این جنگل بزرگ و کوهستان بزرگ سرد به شکار حیوان بپردازید. تمام فکر و ذهن شما به سمت آن حیوان بود. لذا ممکن است خطراتی که پیش روی شما وجود دارد را فراموش کنید. و از آن ها غافل شوید. زمانی که برای که در گوشه ای ایستاده باشید، ممکن است یک مار بزرگ جنگلی شما را نیش بزند. اما اگر از کفش کاری استفاده کنید، هیچ گونه آسیبی به پاهای شما وارد نخواهد شد. یکی دیگر از ملاک هایی که برای استفاده از کفش کار لازم و ضروری می باشد وجود تله‌های شکارچیان و صیادان قبلی می باشد. این تله ها عموماً پاها را زخمی کنند اگر شما از کفش مناسب شکار استفاده کنید. هیچ گونه آسیبی به پاهای شما وارد نشده و در صورتی که پای شما درون تله گیر کند. به راحتی می‌توانید آن را جدا کنید بدون اینکه هیچ آسیبی به بافت پای شما وارد شود. باید از کفش کار کوله پشتی مهمترین وسیله است که ما باید در زمان طبیعت گردی و شکار و همراه داشته باشیم. در فروشگاه ایران انواعی از کوله‌های پشتی وجود دارد. که شما می توانید یکی از آنها را با توجه به نیاز خود خریداری کنید. در واقع اگر کوله پشتی وجود نداشته باشد شما نمی‌توانید همه وسایل را به دست بگیرید و به شکار بروید. کوله پشتی با جمع آوری تمام وسایل مورد نیاز شما و قرار دادن آن در پشت خود می‌تواند به شما کمک بسزایی کند. در واقع کوله پشتی یک یار و یاور در زمان شکار می باشد.

ایران کلبهایران کلبه

چاقوی جیبی در ایران کلبه:

مورد بعدی که برای شکار مهم است و جز لوازم شکار و طبیعت گردی به شمار می‌رود. ما می‌توانیم آن را به وفور در فروشگاه ایران کلبه مشاهده کنیم. این وسیله چاقوی جیبی است. چاقوی جیبی با تمام چاقوهایی که ما می‌توانیم در آشپزخانه مشاهده کنیم، متفاوت است. اندازه این چاقو بسیار ریز بوده و می‌تواند در غلاف خود پنهان شود. اما با اینکه اندازه بسیار کوچک دارد بسیار تیز و برنده است. از این رو شما زمانیکه بخواهید شکار را به طور کلی از بین ببرید. می توانید از آن استفاده کنید. همچنین زمانی که در یک تله بزرگ به دام می‌افتد. می توانید با چاقو و آن را پاره کرده و از آن رهایی پیدا کنید. مورد بعدی که جز لوازم شکار و طبیعت گردی به شمار می‌رود لباس مناسب می باشد تنها کفش برای شکار لازم و ضروری نیست بلکه شما باید یک لباس مناسب برای شکار داشته باشید لباس مناسب شکار لباسی است که بتوانند از شما در برابر خطرات احتمالی به خوبی محافظت کند همچنین رنگ آن با رنگ مویی که می خواهید به شکار بروید یک سال باشد شکار متوجه ورود و حضور شما به منطقه خود نشود و شما بتوانید به راحتی او را به دام بیندازید. در فروشگاه ایران کلبه انواع از لباس های مناسب برای طبیعت گردی و شکار وجود دارد. شما می توانید با توجه به فصلی که می خواهید به شکار بروید، مناسب‌ترین آن را انتخاب نمایید. لباس های شما باید ضد آب و پوشیده باشد. چرا که ممکن است شما در پی دنبال کردن شکار خود وارد آب شوید. اگر این لباس‌ها ضدآب نباشند شما خیس شده و ممکن است سرما بخورید. از همه مهمتر لباس شکار نباید خیلی تنگ بوده و نه خیلی گشاد و دست و پاگیر باشد. بلکه سایز آن کاملا با سایز شما متناسب باشد. بهتر است جنس لباسی که برای شکار استفاده میکنید از برزنت باشد. چراکه برزنت هم ضد آب بوده و هم جنس مقاوم می‌دارد و به سختی دچار پارگی آسیب خواهد شد.

ایران کلبهایران کلبه

سایر لوازم کوهنوردی:

اما تنها اسلحه و لباس و کفش برای شکار کردن کافی نیست. بلکه شما باید با خود لوازم همراه داشته باشید تا بتوانید در جنگل و کوهستان چند روز زنده بمانید. آب و غذا جزو اصلی ترین لوازم می باشند. شما باید انرژی لازم برای شکار کردن را داشته باشد و از طریق آب و غذا به شما انتقال پیدا میکند. غذاهایی که به طبیعت گردی و شکار می‌برید، باید کم حجم پر انرژی باشد. غذاهایی که با خود حمل می کنید حتما بسیار زیاد باشد. چرا که ممکن است شما در طول چند روز دچار گرفتاری شوید و مجبور باشید که در جنگل باقی بمانید. به همین جهت باید آب و غذای کافی با خود داشته باشید که از گرسنگی و تشنگی بمیرید. غذاهایی که برای شکار باید به همراه داشته باشید. بهتر است غذاهای خشک باشند تا دچار فساد و آلودگی نشوند. انواعی از دانه‌های روغنی مثل آجیل ها می تواند غذای مناسبی باشد. چرا که علاوه بر اینکه حجم کمی دارند و بیش  تر آن  ها جذب بدن شده لذا دارای انرژی بسیار زیادی است و می تواند شما را تا مدت زمان طولانی سیر نگه دارد. در کنار استفاده از آجیل ها می توانید از اصل نیز استفاده کنید. اصل یک ماده بسیار مغذی و پر قند می باشد که می تواند شما را تا ساعات زیادی نگه دارد. به همین جهت شما باید آب و غذای کافی برای شکار به همراه داشته باشید.

ایران کلبهایران کلبه

دما و لباس اضافی:

از آنجایی که دمای طبیعت قابل پیش‌بینی نیست. شما باید لوازمی برای درست کردن آتش با خود داشته باشید. چرا که نه در طول روز طبیعت بسیار گرم بوده اما بعد از ساعاتی چند شما سرمای شدیدی را احساس کنید اگر آتش به همراه نداشته باشد. ممکن است از سرما یخ بزنید و بمیرید. به همین جهت باید لوازم کافی برای درست کردن آتش را به همراه داشته باشید. حتی اگر زمانی بخواهید شب را در طبیعت سپری نکنید و تنها در طول روز به شکار بروید. باید وسایل و لوازم خواب را با خود به همراه داشته باشید. چرا که طبیعت پر از اتفاقات ناگوار و پیش بینی نشده است و ممکن است. شما به ناچار بخواهید که شب را در طبیعت سپری کنید. به هر حال استفاده از چادر و کیسه خواب در زمان شکار ضروری می باشد.

ایران کلبهایران کلبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *