مجله

لوازم حرفه ای طبیعت گردی در فروشگاه ایران کلبه

ایران کلبه 1

  همانطور که در مقاله های قبلی نیز به آن اشاره نمودیم. لوازم بسیار زیادی برای طبیعت گردی و شکار در فروشگاه ایران‌کلبه وجود دارد. اما شما باید به طور دقیق با همه ی این وسیله ها آشنا باشید، تا بتوانید طبیعت گردی و شکاری مناسب داشته باشید. موردی که در مقاله قبلی به آن اشاره نمودیم این بود  که اسلحه مهمترین جز برای شکار و طبیعت گردی می باشد. توجه داشته باشید تنها در زمان شکار نباید اسلحه داشته باشید. چراکه اسلحه نوعی وسیله دفاعی به شمار می‌رود. حتی اگر شما بخواهید به طبیعت گردی بروید. حتماً باید اسلحه را از فروشگاه ایران کلبه خریداری کنید. چرا که ممکن است در طبیعت حیوانات وحشی به شما حمله ور شوند و شما بدون دفاع ممکن است جان خود را از دست بدهید. به همین جهت باید اسلحه ای را برای دفاع از خود داشته باشید. اگر هم قصد شما از رفتن به طبیعت، شکار باشد. استفاده از اسلحه به شدت ضروری تر خواهد بود. توجه داشته باشید، زمانی که نام اسلحه را می آوریم. دقیقا منظورمان تفنگ نیست. بلکه چیزهایی است که می تواند موجب شود تا شما حیوان مورد نظر خود را شکار کنید و یا اینکه موجودی که به شما حمله ور شده است، را از بین ببرید. برای مثال چاقو نیز این عملکرد را دارد. اما رایج ترین نوع اسلحه ها تفنگ می باشد. اگر شما قصد کشتن هیچ حیوانی را ندارید و تنها می خواهید از خود دفاع کنید. بهتر است که با خود در زمان طبیعت‌گردی از تفنگ های بادی فروشگاه ایران‌کلبه را داشته باشید. این تفنگ ها اگرچه می‌توانند باعث ترسیدن حیوانات شوند اما هیچ گونه آسیبی به آن ها نخواهند زد.

اشنایی با ایران کلبهکوله پشتی در ایران کلبه:

 دومین مسئله که ما برای شما ذکر کردیم، کوله پشتی بود. کوله پشتی اگرچه به ظاهر نقش مهمی ندارد، اما یک یار مهربان و دلسوز در زمان طبیعت گردی برای شما می باشد. شما نمی توانید هر آنچه را که نیاز دارید در دست بگیرید و راه بروید. بلکه نیاز به یک کوله‌پشتی بزرگ خواهید داشت. لذا می توانید وسایل خود را در کوله پشتی قرار دهید و به راحتی آن را حمل کنید. از آنجایی که کوله پشتی، بسیار مناسب طراحی شده است. هیچگونه فشاری را به شانه های شما نمی آورد. حتی اگر وسایل بسیار زیادی را حمل کنید. فشار اندکی به شانه های شما وارد خواهد شد.تنها نکته ای که در رابطه با کوله پشتی مورد نیاز برای طبیعت گردی و شکار وجود دارد، استفاده از کوله پشتی های ضد آب می باشد. اگر از کوله پشتی ضد آب استفاده نکنید. ممکن است در طبیعت دچار باریدن باران شوید. لذا در صورت اینکه کوله پشتی شما ضدآب نباشد. تمام وسایل و لوازمی که در آن دارید، خیس شده و ممکن است از بین بروند.

 از بین لوازم شکاری، دوربین یک وسیله بسیار خوب برای طبیعت گردی و شکار است. اگرچه می‌تواند جزو لوازم ضروری برای شکار به شمار آید، اما برای طبیعت گردی نیز بسیار مناسب می باشد. چرا که شما می توانید فاصله های بسیار دور را با استفاده از این دوربین به وضوح مشاهده کنید. ممکن است شما به دنبال چیزی باشید. برای مثال به دنبال چشمه ی آبی باشید. اگر دوربین به همراه داشته باشید دیگر نیاز نیست تا آن مسافت را پیاده روی کنید، بلکه تنها با استفاده از دوربین می توانید محل مناسب آب و چشمه را پیدا کنید. اگر هم اشتباه دیده باشید، متوجه اشتباه خود خواهید شد و دیگر نیازی نیست که مسافت را طی کنید. اگر چه دوربین برای طبیعت گردی ضروری است ولی برای شکار چندبرابر ضروری می‌باشد. چرا که شما برای دنبال کردن شکار خود حتماً باید دوربین داشته باشید. اگر دوربین مناسبی برای شکار نداشته باشید شکار های بسیار زیادی از دست شما در می روند و رها می شوند. لذا شما دیگر نمی توانید آن ها را شکار کنید. گاهی اوقات شما حیوان مورد نظر خود را با شلیک گلوله از پا در می آورد اما نمی دانید که او در کدام قسمت از جنگل افتاده است، به همین جهت نیاز به دوربین شکاری دارید تا محل دقیق آن را پیدا کنید. اگر دوربین نداشته باشید ممکن است که حیوانات زیادی را آشکار نموده ولی جنازه آن ها را پیدا نکنید.

ایران کلبهایران‌ کلبه

اهمیت چکمه و کفش شکاری:

 مورد بعدی که برای طبیعت گردی و از همه مهم تر شکار نیاز دارید، چکمه و کفش مناسب می باشد. چکمه ها به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند ضدآب باشند و در شرایط سخت دوام بیاورند. جنس چکمه بسیار مقاوم است. لذا در زمان دویدن نمی‌توانید موجب پاره شدن و صدمه زدن به آن ها شوید. طبیعت آنگونه که فکر می کنید، نیست بلکه ممکن است بسیار وحشی باشد. از این رو موجب از بین رفتن شما شود. به همین جهت حتماً اتفاقات احتمالی را در نظر داشته باشید و شرایط مناسب را برای خود ایجاد کنید. تا بتوانید از خطرات احتمالی دور بمانید. توصیه ی بسیار مهمی که فروشگاه ایران کلبه به شما دارد، این است که وقتی می خواهید به شکار و طبیعت گردی بروید. بدترین اتفاقات را پیش بینی کنید و خود را به گونه ای مجهز سازید که بتوانید از بدترین اتفاقات نیز عبور کرده و در برابر آن ها دوام بیاورید. به همین جهت است که فروشگاه ایران‌کلبه انواعی از تجهیزات مورد نیاز برای طبیعت گردی و شکار را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داده است. این فروشگاه برای این که همگان بتوانند تمامی تجهیزات شکار و طبیعت گردی را خریداری کنند. محصولات خود را با قیمتی بسیار ارزان ارائه می دهد. لذا شما می توانید هر وسیله‌ای را که بخواهید با قیمتی مناسب از فروشگاه ایران‌کلبه خریداری کنید. در خصوص چکمه های شکار باید بدانیم که این چکمه ها بهتر است که بلند باشند و تا زیر زانوی شما را بپوشانند. چکمه های بلند تر از زانو ممکن است دست و پا گیر باشند. انواعی از چکمه ها که پاهای شما را تا زانو می پوشانند، می‌توانند به شما این امکان را دهند که از رودخانه ای بزرگ با عمق متوسط عبور کنید. بدون این که ذره ای خیس شوید.

بهترین لوازم شکار و طبیعت گردی و خرید آن ها از ایران کلبه وسیله ی بعدی که برای طبیعت گردی و شکار لازم است، چاقو می باشد. چاقو می تواند سلاحی برای دفاع از خود در برابر حیوانات وحشی باشد. علاوه بر آن شما می توانید با استفاده از چاقو ها شاخه ی درختان را برش داده و با آن، آتش درست کنید. در زمانی که شما به شکار می روید، می توانید با پرتاب چاقو شکار خود را از پا بیندازید. اگر چاقو به همراه خود نداشته باشید، مطمئناً سفری لذت بخش را تجربه نخواهید کرد. چراکه چاقو اگرچه عضو بسیار کوچکی است اما دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و کارهای زیادی از پس آن بر می آید. علاوه بر آن شما می توانید با استفاده از چاقو غذاهای خود را آماده کنید و میل نمایید.

ایران کلبهایران‌کلبه

لباس برای شکار:

 مورد دیگری که در مقاله قبلی نیز به آن اشاره نمودیم، لباس مناسب برای طبیعت گردی و شکار می باشد. قبل از این که در رابطه با لباس مناسب برای شکار و طبیعت گردی توضیح دهیم. این نکته را بدانید که شما حتماً باید با خود یک الی دو دست لباس گرم و اضافی همراه داشته باشید. همانطور که می‌دانید طبیعت دارای دمای پیش‌بینی نشده ای است. لذا ممکن است در ساعاتی بسیار گرم بوده و گرمای آن طاقت فرسا باشد و در ساعات دیگر بسیار سرد بوده و موجب از پا انداختن شما شود. به همین جهت با داشتن لباس های کافی می توانید تعادل دمای بدن خود را حفظ کنید. داشتن لباس زیادی می‌تواند شما را از سرمای شب محفوظ نگه دارد. از آنجایی که در طبیعت حیوانات و حشرات بسیار زیادی وجود دارد. شما باید با خود لباسی را ببرید که بتواند در برابر این موجودات شما را در امان نگه دارد. حشراتی که باعث نیش زدن شما می شوند، می توانند بسیار آزاردهنده باشند. اگر در فصل گرم می خواهید به شکار و طبیعت گردی بروید. از لباس های نازک اما کاملاً پوشیده استفاده کنید. در غیر این صورت حشرات می توانند شما را نیش بزنند و باعث آزار و اذیتتان شوند. علاوه بر آن لباس های پوشیده می‌تواند موجب جلوگیری از گرمازدگی و آفتاب سوختگی شما شود. فصلی که می خواهید به شکار و طبیعت گردی بروید، بسیار حائز اهمیت است. چراکه فروشگاه ایران‌کلبه لوازمی را برای فصول مختلف طبیعت گردی به شما ارائه خواهد داد. برای مثال در فصل‌های گرم مثل تابستان شما برای محافظت از چشمان خود نیاز به عینک دودی دارید. همچنین برای محافظت از صورت خود در برابر آفتاب سوختگی نیاز به کلاه لبه‌دار دارید. اگر شما تجربه کافی در زمینه ی طبیعت گردی و شکار را ندارید، می توانید با کارشناسان فروش ایران کلبه تماس بگیرید و مشاوره های لازم را از آن ها به دست آورید. زمانی که با کارشناسان فروش ایران‌کلبه تماس گرفتید. حتما قصد خود از طبیعت گردی را به آن ها بگویید و بگویید که چه زمانی می خواهید به طبیعت گردی و شکار بروید. در فروشگاه ایران‌کلبه این کارشناسان دلسوز به شما کمک می کنند تا بهترین وسایل را با خود به همراه داشته باشید و یک طبیعت گردی آرام و بدون دردسر را تجربه کنید.

ایران کلبهایران‌کلبه

مزیت های ایران‌کلبه:

 در فروشگاه ایران کلبه داروهایی وجود دارد که شما حتما باید آن ها را با خود در زمان شکار و طبیعت گردی همراه داشته باشید. این داروها شامل قرص، آمپول، پماد و غیره می باشند. اگرچه هیچ عوارضی ندارند اما باعث می‌شوند شما در زمانی که دچار سرماخوردگی شدید یا با نیش حشره آسیب دیدید، از درد شما بکاهند و بهبودی شما را تسریع بخشند. موضوع بسیار مهمی که در زمان طبیعت گردی و شکار وجود دارد، آب و غذا می باشد. شما باید حتماً غذای کافی را با خود به همراه داشته باشید. گاهی اوقات ممکن است شما گرفتار مشکل شوید و مجبور شوید که روزهای بیشتری را در طبیعت سر کنید.

کوله پشتی به همین جهت آب و غذای کافی به شما کمک می کند تا زنده بمانید. غذاهایی چون کنسرو، بیسکویت، آجیل‌ها و عسل می توانند بسیار مفید باشند. چرا که پس از گذشت زمان هیچ گونه آسیبی نمی بینند و دچار فساد نمی‌شوند. توجه داشته باشید در طبیعت نباید از هیچگونه غذای مشکوک به فسادی استفاده کنید. چرا که در صورتی که دچار مسمومیت شوید. هیچ وسیله‌ای برای بهبودی شما وجود ندارد. وجود آب های ناسالم نیز می‌تواند مسمومیت شما را افزایش دهد. از این رو یک مسمومیت ساده ممکن است شما را از پای بیندازد و موجب مرگ شما شود.

ایران کلبهایران‌کلبه

خدمات ایران کلبه:

شما در فروشگاه ایران کل به علاوه بر لوازمی که در بالا ذکر شد. می توانید انواع از چادرها و کیسه‌های خواب را مشاهده کنید. کیسه خواب در واقع خلاصه شده بالش، لحاف و تشک می باشد. حجم این کیسه خواب بسیار کم بوده اما می تواند شما را در برابر سرمای شدید محافظت کند. کیسه خواب به گونه ای طراحی شده است که حتی چاق ترین افراد و بلند قد ترین افراد نیز بتوانند در آن جای شوند. شما با استفاده از کیسه خواب نمی توانید حرکتی آزادانه داشته باشید. به همین جهت اگر در طبیعت بخوابید، نمی توانید دچار راه رفتن در خواب و غلت خوردن شوید. چرا که ممکن است در طبیعت این اعمال بسیار خطرناک باشند. وزن کیسه خواب نیز بسیار سبک است و در زمانی که شما می خواهید آن را حمل می کنید به شما کمک بسیار زیادی می کند.

چراغ قوه پیشانیچادر ها نیز یک وسیله بسیار مهم از لوازم کوهنوردی و طبیعت گردی می باشند. این وسیله می تواند شما را از گرمای شدید و سرمای شدید دور نگه دارد. همچنین باعث ایجاد سایه در زمان آفتاب شدید می شود. استفاده از تمام لوازمی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم، کاملاً ضروری می باشد. لذا شما می توانید این لوازم را از فروشگاه ایران کلبه با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. حتی می توانید با کارشناسان فروش ایران‌کلبه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از آن ها کسب کنید. اگر قصد خرید لوازم شکار و طبیعت گردی را دارید، حتماً به فروشگاه ایران‌کلبه مراجعه کنید. چرا که انواعی از لوازم طبیعت گردی به صورت کامل در این فروشگاه یافت خواهد شد. ایران ‌کلبه یک فروشگاه اینترنتی در زمینه ی لوازم طبیعت گردی می باشد. این فروشگاه بسیار معتبر است شما تنها با چند کلیک می توانید لوازم کامل شکار و طبیعت گردی را خریداری کنید. زمانی که شما از فروشگاه ایران‌کلبه لوازم مورد نیاز خود را خریداری می‌کنید، در کوتاه ترین زمان آن ها را در درب منزل تحویل خواهید گرفت. این فروشگاه بسیار معتبر بوده و می ‌تواند خدمات زیادی را به شما ارائه دهد

ایران کلبهایران‌کلبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *